загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що буде з пенсією, яку пенсіонер не встиг отримати за життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо пенсіонер помер на окупованій території, то недоотримана пенсія успадковується. Як повідомляє видання «На пенсії», про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час телемарафону. Вона пояснила, що насамперед на отримання таких коштів мають право члени сім’ї, які проживали з пенсіонером, а у разі відсутності таких — інші спадкоємці.

Для отримання коштів слід написати відповідну заяву до Пенсійного фонду. «Такі гроші будуть виплачені спадкоємцям за заявою в управління Пенсійного фонду. Тим спадкоємцям, які спільно проживали як члени сім’ї разом із пенсіонером. Якщо ж у пенсіонера немає членів сім’ї, які з ним проживали, то пенсія включається до спадкового майна і буде успадкована спадкоємцями іншої черги загалом, як вся спадщина. Така пенсія не пропадає. Нарахована та невиплачена пенсія є частиною спадкового майна», – наголосила Жолнович.

Джерело:
До списку новин