загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перебування в полоні зарахують до страхового стажу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це дає право на призначення пільгової пенсії. Страхові внески сплачуються із державного бюджету. В Україні 19 листопада набирає чинності Закон Про соціальний та правовий захист осіб, щодо яких встановлено факт позбавлення особистої волі внаслідок збройної агресії проти України та членів їхніх сімей. Про це повідомляє Пенсійний фонд України Це дає право на призначення пільгової пенсії.

Страхові внески сплачуються із державного бюджету. В Україні 19 листопада набирає чинності Закон Про соціальний та правовий захист осіб, щодо яких встановлено факт позбавлення особистої волі внаслідок збройної агресії проти України та членів їхніх сімей. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Зазначається, що страхові внески за них за весь період полону та протягом шести місяців після звільнення сплачуються з державного бюджету.

Документом передбачає, що період перебування у полоні зараховуватиметься до страхового пенсійного стажу, а також до страхового стажу роботи у шкідливих умовах, що дає право на призначення пільгової пенсії. Кожному, хто вийшов із полону, нададуть допомогу - Зеленський Нагадаємо, Україна з початку повномасштабного вторгнення РФ повернула з російського полону 1183 своїх громадян.

До списку новин