загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні знайшли чудодійне місце з молодильною водою, яке занесли до числа «блакитних зон»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ще минулого століття дослідники безсмертя помітили, що на молодість і тривалість життя впливають особливі місця планети. Їх називають «блакитними зонами», тобто такими, де люди живуть рекордно довго.

Пояснити феномен таких місць науковці ще досі не можуть і це робить їх містичними оазами. Подібну зону довгожителів відшукали і в Україні. Про магічну силу Манявського водоспаду на Івано-Франківщині мешканці найближчих сіл знають з давніх давен.

Вода в ньому вважається молодильною, а саме місце – чудодійним. «За переказами ця місцина містична, тому що вода водоспаду омолоджує якщо у ній скупатися», - розповіла краєзнавець Маняви Марія Паранюк. Згідно з історичним даними тут було одне з найперших у Європі язичницьких капищ.

Слов’яни приносили сюди дари богові вічної молодості Ярилу. Він уособлював весну, розквіт та довголіття у наших предків. Енергетика цього місця діє і на мешканців сусіднього села Манява.

Джерело:
До списку новин