загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

3 правила, які допоможуть вам стати набагато щасливішими: поради мудрого священника

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Три прості правила: Навчіться бути вдячними життю Це означає, що нам слід дякувати Вищим Силам не лише за солодкі пряники, а й за ті гіркі пігулки, які стають необхідними уроками в нашій Духовній Самоосвіті. Чому так важливо? 

Справа в тому, що таким чином ми зможемо налаштувати свою підсвідомість на те, що в нашому житті все гаразд. І навіть якщо ситуація складається не найкращим чином, ми все одно навчимося видобувати солодкий медовий нектар навіть із квіток будяка!

Ніколи не займайтеся самокритикою Завжди пам’ятайте, що кожна наша помилка — це складова нашого успіху та удачі. Іншими словами, коли ми помиляємось, то просто вчимося тому, як робити НЕ ТРЕБА. А при досягненні максимального обсягу помилок ми нарешті зможемо синтезувати найкращий варіант вирішення поставленого життєвого завдання!

Не забувайте щодня нагороджувати себе за зроблені зусилля Це не обов’язково мають бути якісь подарунки чи матеріальні речі. Іноді досить просто оцінити результати своєї праці, і щиро похвалити себе за докладені зусилля. Повірте, навіть такої дрібниці цілком вистачить, щоб ви відчули почуття внутрішнього задоволення, а вже завтра з подвоєною силою почали штурмувати нові вершини.

Ось такі прості правила, які допоможуть вам сформувати звичку бути щасливим і дозволять отримувати задоволення від кожного прожитого дня.

До списку новин