загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Японський лікар, 105 років: «Панянки, досить сидіти на дієті та постійно спати!» Щоб жити довго…

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Схід – світове джерело мудрості. Ми завжди поважали Японію та її жителів, але Шігеакі Хінохара нас просто вразив. Він прожив щасливих 105 років і працював в клініці до останнього дня. Таких мудреців не було давно, і навряд чи ми їх зустрінемо в найближчому майбутньому. Його рекомендації для щасливого життя наповнені легкістю, простотою та безмежним милосердям. Читайте поради для життя від лікаря Хінохара, захоплюйтесь та вчіться. Секрет щасливого життя:

1. Радійте! Відчуття радості дає більше користі, ніж сон і їжа. Ось як пише про це доктор Хінохара: “Людина отримує енергію не з їжі або сну, а з веселощів. Пам’ятайте, в дитинстві, якщо нам було весело, ми забували поїсти, і сон нам був не потрібен. У дорослих те ж саме. Не варто виснажувати своє тіло надмірно жорстким режимом харчування або сну”.

2. Харчуйтесь правильно! Секрет довголіття японця – в помірному споживанні їжі. Філіжанка кави вранці, молоко або апельсиновий сік з оливковою олією – ось і весь сніданок. Обід можна пропустити або зробити його мінімальним. Якщо зайняті корисною справою, їжа не потрібна. На вечерю краще їжте овочі, рибу з рисом. Вживання м’яса потрібно обмежити, двічі в тиждень по 100 грам абсолютно достатньо, — вважає лікар.

3. Плануйте наперед Заповнюйте блокнот планами на майбутнє. Думки матеріальні – коли думаєш про майбутнє, немає часу озиратися в минуле та засмучуватися через проблеми.

4. Поширюйте знання Шігеакі Хінохара проводив мінімум 150 лекцій на рік. Тривалість кожної – до півтори години, і весь цей час він читав їх стоячи.

5. Лікарі не можуть вилікувати все! «Коли лікар рекомендує вам здати якісь аналізи або зробити операцію, запитаєте його, чи порадив би він те ж саме своїм дітям, дружині або іншим родичам?» Це твердження лікаря має сильний підтекст. Комерційна медицина перестала бути панацеєю. Навіщо людині зайві страждання, якщо вона не може її вилікувати? Іноді улюблена музика чи тварини допомагають краще, ніж досвідчені лікарі.

6. Не шкодуйте себе! Фізичні навантаження необов’язково виконувати в спортзалі. Піші прогулянки, велосипед, сходи замість ліфту – це набагато краще, ніж нічого. Диван – найлютіший ворог, відпочивати треба активно. У свої 105 років Хінохара переступав відразу дві сходинки, змушуючи м’язи працювати.

7. Читайте! Знайдіть свою книгу для натхнення. Нехай вона допоможе визначити мету в житті. Доктор радить «Аббата Фоглера» Роберта Браунінга: «Треба класти перед собою великі цілі в мистецтві та в житті. Якщо ви збираєтеся намалювати коло, воно повинне бути таким величезним, щоб і за все життя не закінчити. Нам видно тільки частину цього кола – дуга, а решта за межами нашого зору та нашого життя».

8. Біль – не вирок! У сучасних лікарнях має бути більше веселощів: музики, танців, тварин. Художня терапія допомагає краще від ліків.

9. Переоцініть цінності У погоні за матеріальним збагаченням людина забуває про найголовніші речі – любов, турботу, милосердя. Слова мудреця: «Пам’ятайте: ніхто не знає, коли проб’є його година. З собою всього цього не понесеш».

10. Наука як мистецтво Науковими формулами й незрозумілими фразами допомогти людині неможливо. Хвороби тісно пов’язані з людською душею. Всі люди різні, і підхід до лікування має бути індивідуальним.

11. Будьте готові до несподіванок Наше тіло здатне творити неймовірні речі. Шігеакі Хінохара розповів дивовижну історію про те, як він потрапив в полон і покладався тільки на власні сили. Любов і повага до свого тіла допоможе подолати будь-які фізичні випробування.

12. Знайдіть вчителя Знайдіть зразок для наслідування. Всіма силами намагайтеся перевершити його. Героєм для Хінохара був його батько, пізніше він надихався іншими особистостями: «Коли я опиняюся в скрутному становищі, я намагаюся уявити собі, що б ці люди зробили на моєму місці».

13. Жити довго – це прекрасно! Насолоджуйтеся життям кожну хвилину, кожну мить. Нехай новий день буде кращим за попередній. Пам’ятайте про інших, після 60 років допомагайте усім у міру можливості. Не потрібно вимагати нічого натомість. Те, що ви живете, і є найвищою платою. Доктор Шігеакі Хінохара помер 18 липня 2017 року. Він залишався президентом Міжнародної клініки Святого Луки в Токіо до самої смерті та продовжував приймати пацієнтів. В його блокноті сторінки були заповнені на 5 місяців вперед. Йому було 105 років. Людина з великої літери! 

До списку новин