загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині відчинить двері резиденція Святого Миколая

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У святковій програмі: гра-подорож дивовижною Резиденцією з неповторним авторським декором та костюмованими помічниками Святого Миколая цікаві майстер-класи, вікторини спілкування в Етнорезиденції з Святим Миколаєм подарунки від Святого Миколая фотосесія з Чудотворцем та його помічниками запашний та цілющий ладомирський чай фото на згадку біля святкових локацій Ладомирії.

Етнорезиденція Святого Миколая працюватиме з 7 по 19 грудня включно. З 10:00 до 15:00. Вартість – 300 грн.

У вартість квитка входить огляд локацій Етнопарку "Ладомирія" Увага! Попередній запис – обов’язковий! Телефони для запису і довідок: 099 36 46 514 (Наталія) або 063 95 09 819 (Мар‘яна). Наші координати: Рівненська обл. місто Радивилів, вул. Шкільна, 1 Місцезнаходження на Google-карті: 50°08'12.3"N25°15'20.4"E

Джерело:
До списку новин