загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Обходити за кілометр та боятися як вогню: мудрець пояснив, яких людей вам потрібно уникати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ми всі не з чуток знаємо, як оточення впливає на нас. Все ж таки є знаменитий вислів «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти».  У всьому світі дружба, порозуміння та повага дуже цінуються. Ось, наприклад, мудрець назвав 6 типів людей, яких вам варто уникати Тих, перед ким ви винні Стережіться тих, хто хоче насадити вам почуття провини, бо вони прагнуть влади над вами.

Мудреці застерігають: не варто проводити такі маніпуляції. Нерідко люди закликають до почуття провини, яке починає другу людину зжирати зсередини. Намагайтеся не вестись на такі хитрощі! Тих, що від вас щось вимагають Сильна людина висуває вимоги до себе, а слабка – до інших. Не звертайте увагу на глузування, закиди та уїдливі коментарі. Завжди варто звертати увагу лише на себе та на свої самовідчуття, адже тільки від них залежить ваш стан.

Тих, хто будує повітряні замки Найпростіша істина: звертайте увагу на вчинки, а не на порожні слова. Тих, хто багато лінується Допомагаючи лінивим людям, ви допомагаєте їм сісти на свою шию. Ніколи не надавайте ведмежу послугу та не грайте у рятівника. Ви не зобов’язані тягнути на собі ліниву людину, яка не має мети і мотивації. Її життя у її руках.

Тих, хто багато хамить і скандалить Істерики та скандали — ще один спосіб привернути увагу оточуючих. Якщо людина не може просто і зрозуміло донести свою думку, то не варто витрачати на неї час Тих, хто байдужий до чужих бід Між тобою та іншою людиною завжди рівно десять кроків. Якщо ти пройшов свої п’ять і тебе ніхто не зустрів – розвертайся і йди.

Спілкуйтесь тільки з тими, хто радий вас бачити і чути, з тими, хто не дорікає вам, не намагається нав’язати вам свою думку, не намагається принизити вашу гідність.

До списку новин