загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 порад від мудрої бабусі, щоб діти завжди дбали і згадували не тільки на великі свята

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бабуся моєї подруги дуже мудра жінка, вона мені дала пару життєвих порад  щодо життя та виховання дітей, ось що вона мені розповіла: Вона поважає себе і людей будь-якого віку. Бабуся моєї подруги не з тих, хто хвалиться своїм віком і життєвим досвідом, вона однаково шанобливо розмовляє і з маленьким правнуком, і з моєю подругою – її внучкою, і зі своїми дітьми.

Дуже важливо навчити дитину поважати старших, шанувати батьків і бабусю з дідусем. Добре, коли всі члени сім’ї збираються за вечерею кожен день і обговорюють поточні питання. Без поваги до старшого покоління, без подяки за появу на світ неможливе подальше щасливе існування. Вона завжди слухає Ця порада корисна для батьків, бабусь і дідусів, сестер і братів, чоловіків і дружин різного віку.

Нічого наша натура не вміє робити так погано, як слухати. Тому ми так багато стали платити психологам. Бабуся ж впевнена, що продуктивна розмова, де двоє дійсно прислухаються один до одного – це ключ до вирішення багатьох проблем.

Так і вона завжди готова вислухати своїх дітей, онуків і правнуків. Підбадьорити, якщо потрібно, а якщо ні, то просто поспівчувати. Вона не дає поради Бабуся дуже старається проникати в сучасний світ. Але вона впевнена, що досвід вже не може відповісти потребам сучасного суспільства. Тому вона не лізе з прислів’ями, не роздає направо і наліво «поради на всі випадки життя». Потрібно бути духовним наставником для дітей.

Батьки на власному прикладі задають дитині потрібний напрямок. Просто робити – завжди мало, якщо батько забуває бути. Добре, коли в родині є традиції, наприклад, кататися на велосипедах по вихідних, співати караоке або вечорами читати і обговорювати книгу (або дивитися фільм). Приклад батьків надихне дітей із задоволенням займатися в творчих студіях або спортивних секціях.

Важливо розмовляти з дітьми на духовні теми про майбутнє і сенс життя, навчити віддавати і безкорисливо служити людям. Разом брати участь у благодійних заходах. Слід вчити дітей тому, що ви вмієте Мама повинна вчити дочок жіночим секретам, кулінарії, рукоділлю, а тато навчати сина різним ремеслам і навичкам, щоб майбутній чоловік міг будувати і ремонтувати зламані речі.

Джерело:
До списку новин