загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрети довголіття: звички, від яких слід відмовитись після 40 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Існує багато способів покращити своє здоров’я та продовжити життя. Однак є чотири поширені звички, від яких слід відмовитися після 40 років.

Відсутність фізичного навантаження

Уникнення фізичних вправ – один із ключових способів прискорити процес старіння та зменшити здатність організму справлятися з хворобами. Тому фахівці рекомендують якнайшвидше включати у повсякденне життя фізичну активність. Згідно з дослідженням Бірмінгемського університету (University of Birmingham), регулярні тренування сприяють зміцненню імунітету, м’язової маси, а також покращують показники холестерину.

Вживання оброблених харчових продуктів

Продукти із високим ступенем переробки можуть збільшувати ризик різних хронічних захворювань. Така їжа містить велику кількість простих вуглеводів, цукру, штучних підсолоджувачів, консервантів та хімічних речовин. Крім іншого, така їжа призводить до появи зайвої ваги.

Дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, показало, що більш високе споживання переробленого м’яса було пов’язане з підвищеним ризиком смертності та серйозних серцево-судинних захворювань.

Прийом небажаних добавок

Багато добавок, що відпускаються без рецепта, містять різного роду наповнювачі, при цьому концентрації корисних речовин у них зазвичай недостатньо. Перш ніж приймати якісь додаткові вітаміни та добавки, важливо здати всі необхідні аналізи та проконсультуватися лікарем. Він допоможе призначити необхідні дозування.

Джерело:
До списку новин