загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні слідом за цибулею поповзли вгору ціни і на моркву: яка нині її вартість

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зазначається, що підвищення цін пов'язане з тим, що у багатьох місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, врожай якої цього року був досить скромним.

Тобто пропозиція моркви скорочується, а попит залишається високим. Так, сьогодні українські фермери вже ведуть реалізацію моркви по 17-24 грн/кг, що в середньому на 16% дорожче, ніж напередодні новорічних свят.

Таким чином, на цей час морква в Україні вже коштує в середньому у 2,3 раза дорожче, ніж у першій половині січня 2022 року. 

Ціни в Україні

Нагадаємо, що раніше також повідомлялося про суттєве здорожчання після новорічних свят цибулі. Так, від початку 2023 року цибуля на українському ринку здорожчала в середньому на 12%.

Додали на початку 2023 в ціні і яблука. За прогнозами експертів, зросте вартість і курятини, м'яса та сала. Ці продукти можуть додати в ціні ще близько 30%. А от яйця навесні навпаки можуть здешевшати.

Джерело:
До списку новин