загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна будуватиме розгалужену мережу укриттів у межах пішохідної доступності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна у 2023 році розпочне розбудову розгалуженої мережі сучасних облаштованих укриттів для громадян у межах пішохідної доступності.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у вівторок, передає кореспондент Укрінформу. «У 2023 році влада планує активно створювати інфраструктуру безпеки.

Це розгалужена мережа сучасних облаштованих укриттів у межах пішохідної доступності», - сказав Шмигаль. За його словами, зокрема, у вівторок уряд ухвалить рішення про вдосконалення проєктування будівель.

«Визначаємо перелік об’єктів, під час будівництва яких обов’язково мають бути передбачені укриття й інші елементи захисту. Це заклади освіти, лікарні, житлові та громадські будівлі, об’єкти критичної інфраструктури», - сказав прем’єр.

В укриттях київських шкіл можна розмістити до 152 тисяч людей Шмигаль додав, що також будуть встановлювати додаткові засоби перевірки в громадських місцях: рамки та сканери. «В умовах боротьби зі справжнім терористом — це так само невід’ємний захід», - зазначив він.

У планах також - врегулювання питання обігу зброї в Україні. Як повідомлялося, влада планує реалізувати право людей на самозахист і водночас сформує необхідні запобіжники.

Джерело:
До списку новин