загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Середня пенсія суддів під час війни сягнула майже 100 тисяч гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ціни в Україні за минулий рік зросли у середньому на 26,6%. Водночас, середня пенсія в країні становить трохи більше 4600 гривень. За 2022 рік пенсійні виплати зросли на 578 грн. При цьому є категорія громадян, пенсія яких більш ніж 20 разів перевищує середньостатистичну.

Йдеться про суддів. Тільки за минулий рік їхнє довічне утримання зросло на 5 тисяч гривень.

На початок 2023 року середня пенсія суддів досягла майже 100 тисяч гривень. Про завидні пенсії служителів Феміди пише видання obozrevatel з посиланням на звіт Пенсійного фонду України.

Отже, на початок 2023 року середня пенсія суддів становила 96,2 тис. грн. За рік вона зросла на 5,4 тис. грн. При цьому середня пенсія решти українців, яким не пощастило служити богині правосуддя, за рік зросла на 578 грн і становить 4622,59 грн.

Загалом в Україні на початок 2023 року налічувалося 10,68 млн пенсіонерів. Понад чверть із них не пішли на заслужений відпочинок і продовжують працювати.

Серед цієї категорії громадян, які продовжують працювати на заслуженому відпочинку, середня пенсія складає 4,8 тис. грн.

Джерело:
До списку новин