загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Допомога переселенцям: чи зміняться терміни виплат у 2023 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Через повномасштабну військову агресію Росії багато українців були змушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Україна надає підтримку переселенцям – щомісяця вони отримують грошові виплати.

Видання Факти ICTV повідомило, чи будуть змінені дати виплат для ВПО у цьому році.

Виплати для ВПО: у які дати вони надходять?

На "гарячій ліній" Міністерства соціальної політики пояснили, що інформації про зміну дат надходження виплат наразі немає. "Інформації про зміну дат надходження виплат поки що немає, тому в 2023 році усе залишається без змін", – сказали у відомстві. Так, перерахування бюджетних коштів ВПО здійснюється Мінсоцполітики АТ Ощадбанк щомісяця до 3, 13 і 23 числа, а раз на місяць відбувається виплата на підставі реєстру внутрішньо переміщених осіб для виплати допомоги.

"Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше", – пояснили в Мінсоцполітики.

До надходження коштів на картку ВПО, проходить три етапи: подача заявки – це можна зробити особисто через застосунок "Дія" або ЦНАП;формування та опрацювання реєстрів – за це відповідає Мінсоцполітики;виплата коштів – здійснюється банком.

Мінсоцполітики перераховує кошти банкам, а вони, своєю чергою, на картки переселенцям. У відомстві додали, що якщо запровадять нові правила та затвердять оновлені дати перерахунку бюджетних коштів, то ВПО повідомлять про це.

Хто з переселенців може отримати виплати ВПО отримують допомогу від держави на підставі переліку територіальних громад, які перебувають:

в районах воєнних (бойових) дій;

на тимчасового окупованій території;

в оточенні (блокуванні).

Виплати отримують внутрішні переселенці, зареєстровані в одній із громад з цього переліку, який оновлює Мінреінтеграції.

Джерело:
До списку новин