загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кількість прохань про притулок в ЄС зросла майже наполовину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У 2022 році в державах Європейського Союзу майже наполовину зросла кількість клопотань про надання притулку. Про це пише німецький тижневик Welt am Sonntag з посиланням на конфіденційний документ Європейської комісії, присвячений положенню справ з міграцією та біженцями.

Цей так званий ситуативний звіт ґрунтується на поки що не оприлюднених даних Європейського агентства з питань притулку (EUAA) від 4 січня. Зазначається, що торік в 27 країнах ЄС зареєстровано 923 991 прохання про притулок, що на 46,5% більше, ніж у 2021 році.

Зі звіту випливає, що у 2022 році найбільшу з 2016 року кількість прохань про надання статусу біженця — 226 467 — отримала Німеччина. Вона із великим відривом лідирує серед країн Євросоюзу. На другому місці — Франція (154 597 прохань), далі йдуть Іспанія (116 952) та Австрія (108 490).

Останні три місця посідають Латвія (622), Словаччина (544) та Угорщина (46). Кожен третій претендент притулку в Німеччині — громадянин Сирії, далі йдуть біженці з Афганістану (17%), Туреччини (10%) та Іраку (6,7%). Втікачі від війни в Україні в цій статистиці не враховуються, оскільки вони автоматично набувають права на тимчасове проживання та соціальні пільги в ЄС.

За даними ООН станом на 22 листопада у країнах Європи кількість громадян України, зареєстрованих як біженці, сягнула понад 4,75 мільйона. За даними ООН, російське вторгнення в Україну спричинило найбільшу міграційну кризу в Європі із часів Другої світової війни.

Джерело:
До списку новин