загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українців зобов'яжуть декларувати один з видів допомоги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато громадян України змушені були шукати прихисток в інших країнах після початку повномасштабної війни.

Частина з цих людей отримує грошову та матеріальну допомогу від іноземних держав та їхніх державних фондів, іноземних компаній та організацій. Згідно з Податковим кодексом України, платники податків зобов'язані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи з подальшою сплатою податків,— підкреслив він.

Також він підкреслив, що у законі є виняток щодо оподаткування доходів за кордоном. Це стосується осіб та членів сім'ї першого ступеня споріднення, постраждалих внаслідок збройної агресії рф, які скористалися правом на тимчасовий захист за кордоном та отримують допомогу від іноземних держав та їхніх державних фондів.

Лубінець підкреслив, що українці зобов'язані подати податкову декларацію, де вони мають вказати розмір отриманої допомоги. Податки та військовий збір не вираховується з даного виду допомоги.

Джерело:
До списку новин