загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Пенсійному фонді Буковини значний кадровий голод: обласна служба зайнятості терміново проводить ярмарок вакансій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

7 лютого 2023 року об 11.00 год у Чернівецькій філії обласного центру зайнятості за адресою м. Чернівці, вул. Воробкевича, 37 відбудеться ярмарок вакансій з підбору спеціалістів державної служби для Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області.

Наразі роботодавцю потрібно понад 20 фахівців по Чернівецькій області. Як повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості, серед вимог: вища економічна, юридична чи технічна (інженерна) освіта, знання Конституції України та закону України «Про державну службу».

Для участі в ярмарку необхідно попередньо зареєструватися, заповнивши форму. "Запрошуємо всіх зацікавлених осіб із своїм резюме відвідати захід та знайти роботу", - йдеться у повідомленні.

Джерело:
До списку новин