загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонерам припиняють виплату на картку: як цього уникнути

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери, які тривалий час не користуються своїм банківським рахунком, можуть втратити пенсію. У яких випадках видачу пенсій можуть призупинити, нагадали у Мінсоцполітиці.

Якщо українець, який отримує пенсію, не користувався своїм банківським рахунком понад шість місяців, то нарахування пенсій припиняється автоматично.

Щоб уникнути цього, необхідно здійснити транзакцію карткою, на яку нараховується пенсія — поповнити рахунок мобільного телефону, зробити покупку у магазині, сплатити за комунальні послуги.

Щоб знову мати можливість користуватися пенсійною карткою, потрібно з'явитися до Пенсійного фонду та підтвердити особу. Протягом 10 днів з моменту звернення виплати знову почнуть нараховувати.

За словами заступниці міністра соцполітики Дарії Марчак, якщо пенсіонер з'являється та підтверджує свою особу, то нарахування та виплата пенсії триває.

Джерело:
До списку новин