загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

По-справжньому можуть любити тільки діти. Повчальна історія для батьків!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мені пригадується розповідь однієї нашої парафіянки. Її доньку покинув чоловік, коли та народила дитину. Кинув і пропав, як це зараз часто буває. Дочка була в такому важкому стані, що у неї не було сил подавати в суд, щоб їй платили аліменти.

Чому батько дитини був радий. Знає, що у нього є дитина, але йому це не цікаво. І ось ця жінка, бабуся, розповідала, що онук, коли жив у неї на дачі, вже бувши підлітком, щодня ​​кудись тікав. Вона вирішила простежити, куди це він там на дві-три години тікає після кожного сніданку.

Вона пішла за ним і побачила, як хлопчик виходить в поле і кричить: «Тату, тату!». Кричав, потім витирав сльози й повертався додому. І ось мені подумалося: але ж десь є цей батько, який не хоче знати про те, що є людина, яка готова його любити.

Батько втратив не просто об’єкт витрачання грошей в цій ситуації. Він втратив того, хто був готовий його любити. Різним.

Джерело:
До списку новин