загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що означає загубити обручку — народні прикмети та повір’я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Традиції вінчання зберігаються до сих пір. І обручки виступають тими оберегами, які захищають подружжя від негативу та гріховних бажань. Інколи трапляються ситуації, які можуть по-справжньому лякати молодих людей. Наприклад, якщо жінка чи чоловік загубили обручку.

Що це означає? Чи може це нашкодити відносинам? Чоловік загубив обручку — що робити і що це означає Як правило, тут все закладено в нашій психології. Одна жінка навіть не помітить цієї неприємності, а інша зациклиться на проблемі, що може призвести до непередбачуваного результату (навіть до розлучення).

Часто в такому разі звинувачують партнера в зрадах, адже навіть народні прикмети кажуть, що втрата обручки означає, що скоро чоловік піде “на ліво”. Однак серед наших предків існували й інші інтерпретації. Наприклад, якщо чоловік загубив обручку, це може означати, що він в найближчому майбутньому сильно захворіє. Проблема може навіть закінчитися смертю і дружина стане вдовою. Також деякі повір’я кажуть, що втрата обручки до фінансових неприємностей в сім’ї.

В такому разі можливі кілька інтерпретацій. Народні прикмети говорять, що жінка або стане вдовою найближчий час, або розлучиться зі своїм чоловіком. Також за повір’ями втрата обручки означає, що бурі в подружніх стосунках не минути. Однак часто проблеми з’являються саме через самонавіювання.

Людина зациклюється на поганому, думає, що партнер/партнерка їй зраджує. Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%.

Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Джерело:
До списку новин