загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Школа майбутнього пенсіонера для жителів Житомирщини: що потрібно знати про пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області проводять заняття "Школи майбутнього пенсіонера" для людей передпенсійного віку. Про це Суспільному розповіла начальниця управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Житомирській області Лариса Бабич. За її словами, заняття для майбутніх пенсіонерів проводять фахівці сервісних центрів управління обслуговування громадян Пенсійного фонду в кожній громаді області. "Якщо в трудовому колективі є люди, які готують документи на призначення пенсії та мають багато запитань щодо пенсійного забезпечення, то наші фахівці проводять там "Школу майбутнього пенсіонера". Основною метою цих занять є навчання, як вірно підготувати документи для оформлення пенсії та які документи повинні бути в наявності", – говорить Лариса Бабич.

Під час заняття у "Школі майбутнього пенсіонера" людей знайомлять із правами майбутніх пенсіонерів на своєчасне звернення за призначенням пенсії та перспективами новацій в дистанційному обслуговуванні громадян. "Надають роз'яснення, розповідають який потрібен пакет документів, щоб подати на призначення пенсії та іноді роблять експертизу документів, якщо в когось є трудова книжка з собою", – каже начальниця управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Житомирській області.

Заняття у "Школі майбутнього пенсіонера" триває майже годину, на якому присутні до десяти осіб. "До пандемії COVID-19 ми просили сервісні центри анонсувати у громаді такий захід, щоб люди могли заздалегідь підготувати запитання до заняття.

А зараз робочий колектив запрошує фахівця, він іде туди та проводить заняття", – говорить Лариса Бабич.

Джерело:
До списку новин