загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Для українців у Польщі відкрили новий канал

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

У Познані з’явився новий інформаційний портал для українців  https://t.me/UAinPoznanPL

Фонд “Інститут Польща-Україна” запускає інформаційну платформу для українців у Познані UAinPoznan.

Організація вже понад 3 роки веде подібний локальний портал UAinKrakow.pl.  Наразі проєкт UAinPoznan буде працювати як телеграм-канал. Однак у майбутньому команда планує запустити однойменний портал та створити сторінки в інших соціальних мережах. Паралельно з цим починає працювати канал для українців у Варшаві UAinWarsaw.

На телеграм-каналі “UAinPoznan: українці у Познані” регулярно публікуватимуть актуальні новини та корисні поради для нових мешканців міст. Тут можна буде знайти інформацію про допомогу для мігрантів, освіту, медицину, працевлаштування, ведення бізнесу, культурні події та інші важливі сфери

До списку новин