загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Індексація пенсій: чи підвищать виплати військовим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерка соцполітики Оксана Жолнович  під час телемарафону пояснила, що відповідно до чинного законодавства індексація пенсій передбачає підвищення тільки для тих пенсіонерів, які мають пенсію більшу, аніж мінімальну, пише NV.

Це пов’язано із тим, що особи, яким нараховано мінімальну пенсію, отримують ряд певних доплат, які збільшують її розмір. Проте у 2023 році, у зв’язку з інфляцією та воєнним станом, уряд прийняв рішення підвищити пенсії усім пенсіонерам.

Міністерка підтвердила, що це таке підвищення також торкнеться і військових пенсіонерів. Що буде з пенсійними виплатами у 2023 році та з якими проблемами можуть зіткнутися пенсіонери і одержувачі інших соціальних виплат, читайте у матеріалі експерта с питань соціальної політики Андрія Павловського «Пенсії у 2023-му: невтішні перспективи» на ZN.UA.

Джерело:
До списку новин