загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вихід на пенсію у 54 роки: хто з українців має на це право

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Попри війну, в Україні продовжують виплачувати пенсії та інші соцвиплати. Також 1 березня відбулася індексація пенсійних виплат. Українці для виходу на пенсію у 2023 році повинні досягти 60 років та мати 30 років страхового стажу.

Але є деякі виключення. Видання «На пенсії» розповіло, хто в Україні може вийти на пенсію на шість років В Україні право на призначення пенсії зі зниженням пенсійного віку мають ті особи, які на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали в зоні гарантованого добровільного відселення не менше трьох років (це обов’язкова умова).

При цьому призначити пенсію за віком у 54 роки можна, якщо:

станом на момент аварії на ЧАЕС 26 квітня 1986 року людина проживала у цій зоні – досить сумарно прожити шість років (з них три – до 1 січня 1993 року);

для тих, хто не проживав на момент аварії у зоні, сумарно необхідно прожити 12 років (з них три – до 1 січня 1993 року).

Джерело:
До списку новин