загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одна з перших ознак старіння головного мозку, яку не варто ігнорувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато хто вважає, що про старіння головного мозку першими говорять забудькуватість і зниження концентрації уваги. Вимушена засмутити: це далеко ще не перші ознаки.

Перша ознака – наростаюча ентропія. Здавалося б, до чого тут поняття, яке ми ще у школі вивчали під час уроків фізики? Все дуже просто. Ентропія, якщо відкинути складну наукову термінологію, це ступінь безладдя. Подумайте самі: одяг зношується, будівлі старіють, дороги руйнуються.

Аналогічно з живими організмами. Найнеприємніше – починається ентропія абсолютно нешкідливо: з небажання дотримуватися режиму. Здавалося б, що такого, якщо дозволити собі встати на годину пізніше, пообідати у позаурочний час, лягти спати, коли заманеться?

Але це лише початок руйнівного хаосу. Мозок дуже швидко включається до цих «ігор». Озирнутися не встигнеш, як його структури перестають виконувати свої обов’язки. І першою реагує кора лобової частки, яка відповідає за адекватну оцінку інформації та прийняття рішень. Те, що лобова частка не справляється зі своїми функціями, на жаль, помітніше з боку.

Мова про «синдром Плюшкіна», який починається зі звичайного небажання наводити лад у будинку та позбавлятися старих речей. Незабаром до цього додається звичка тягнути в будинок все, що потрапить під руку. І ось уже не будинок, а колекція бережно збережених речей «а раптом у пригоді», що мирно припадають пилом спочатку на антресолях, потім — на балконі, а невдовзі й зовсім займають весь життєвий простір.

Одним словом – ентропія. І якщо це ваша ситуація, саме час кричати на весь голос: Тому що, якщо її не перемогти, далі буде, як із цибулею: чим глибший шар, тим більше сліз. До лобової частини приєднається лімбічна система, яка відповідає за наші реакції. І ось уже від м’якої, інтелігентної, приємної у спілкуванні людини, не залишиться й сліду.

А натомість — агресивна фурія з огидним характером, якій навіть приводу не потрібно, щоб смертельно образитися чи влаштувати скандал. Чим, чим, а здоров’ям така людина навряд чи зможе похвалитися.

До списку новин