загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вийшла на пенсію і стала фотомоделлю: історія 64-річної львів'янки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Львів’янка Леся Салата після того, як вийшла на пенсію, розпочала кар’єру моделі. Жінку запрошують на рекламні фотосесії різні компанії та дизайнери одягу. Львів’янка каже, що таким чином хоче показати, що життя на пенсії може бути активним та цікавим. Лесі Салаті — 64 роки.

Раніше вона працювала HR-бізнес-партнеркою у великій компанії. А як тільки вийшла на пенсію, стала фотомоделлю. Розповідає, що захопилася зйомками після професійної фотосесії. А згодом закінчила дві модельні школи.

"Це уже півтора року, як мене запрошують на зйомки, на рекламні зйомки. Дизайнери одягу запрошують, меблів, ресторани, аптеки, біжутерія, аксесуари. Були в мене публікації фотографій моїх в американських й італійських журналах", — каже фотомодель. Жінка розповідає, що часто на кастингах шукають моделей старшого віку. Однак українські агенції, за її словами, надають перевагу жінкам, які мають більш стереотипний образ пенсіонерок.

"Беруть більше жінок, які виглядають як бабусі. Так частіше буває. І це, власне, те, про що я писала в своїх постах, що і ЗМІ, і рекламодавці продовжують далі формувати образ жінки 60+ як бабусю. А я з цим не погоджуюсь. І я точно ламаю ті стереотипи, і можу говорити про те, що жінка в 60+ не мусить бути бабусею", — каже Леся Салата.

Джерело:
До списку новин