загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сльоза грішника – притча, яку варто прочитати саме у час Великого посту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якось Господь послав своїх ангелів, щоб вони принесли Йому те найкраще, що побачать на землі. І кожен ангел незабаром приніс дар Богові: хтось щиру молитву матері, інший слізне благання за солдата, а деякі – невтомні прохання за батьків, чоловіків чи дружин. Були серед принесених дарів і моління за хворих, немічних, за ненароджених дітей, за ворогів і кривдників…

Радо приймав Господь ці дари, бо милосердні серця молилися не за себе, а за інших, випрошуючи для когось Божої благодаті. Найдовше затримався на землі лише один ангел, усе шукав особливий дарунок для Господа.

Але ось з’явився й він і сказав: «Боже, ось Тобі в дар сльоза грішника. Я побачив, як уночі той, якого зневажають люди, гірко плакав над своїми гріхами та молився про прощення. Узяв його сльозу й приніс Тобі».

І Господь сказав: «Ти дуже потішив Мене. Сльоза грішника, що кається, – найкращий дар!»

До списку новин