загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Головна ознака кохання у зрілому віці: мудре італійське прислів’я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Раніше як було? Стоїть під вікном хлопець із букетом, отже, закоханий. Приймай його пропозицію, якщо він тобі подобається. Або жени геть, якщо він не симпатичний. За ніс водити не треба. Тепер усе змінилося. Форуми та сайти переповнені інформацією про те, як розпізнати справжнє кохання та відрізнити його від брехливого. Які перевірки треба зробити, які питання поставити. Для чого? 

Щоб не схибити з вибором. Ось, наприклад: три фрази молодої людини, від якої треба бігти без оглядки: “Мені подобається жити з мамою”“У мене кредити, я не можу дозволити собі балувати тебе”“Я не готовий до відповідальності, я сам ще дитина” Але, як мені здається, те, що ми приймаємо за прогрес, якраз усе псує. І поки ти зайнята строгими кастингами, зростає шанс упустити “свою” людину.

А потім – доросле життя. І там свої “пункти”, на які треба звернути увагу. Наприклад, чоловік не слухає те, про що ви йому кажете, вважаючи за краще уткнутися в телевізор. 

З’їдає найсмачніші шматочки. Не радиться, не питає вашої думки про майбутню відпустку, вирішує все сам, вас лише перед фактом ставить. Платить тільки за ремонт машини, а комуналка та інтернет – на вас. 

Перестав робити сюрпризи та подарунки. На думку експертів, з таким чоловіком треба розлучатися – безжально та швидко, щоб знайти іншого. Щоб не було потім жалю: “На кого я витратила найкращі роки життя…”

Але ж є нюанси. Що дарувати жінці, яка витрачає величезну суму на місяць? Якій не догодити? Яка місяць коливатиметься між Італією та Іспанією, і так і не зуміє дати остаточну відповідь. Може, чоловік не хоче слухати плітки, а хоче подивитися новини. А хіба стосунки з батьками, дітьми, братами та сестрами – безхмарні? Але як зрозуміти, чи люблять нас щиро, і, головне, чи любимо ми?

До списку новин