загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Етновбрання минулого століття з «Ладомирії» презентували в Португалії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Делегація України взяла участь у Міжнародному форумі креативних міст і сталого розвитку в місті Каштелу Бранку (Португальська республіка).

У рамках зустрічі відбулася презентація української вишивки, зокрема, розповіли про етнопарк «Ладомирія», який займається дослідженням та відновленням автентичних костюмів минулого. Етнокостюм Зарічненського району початку ХХ ст. презентувала начальниця обласного управління культури та туризму Любов Романюк. «Ладомирія» на світовій арені!

В Португалії тепер знають історію етнопарку «Ладомирія», певні напрацювання нашої команди з дослідження і відродження традиційних костюмів Рівненщини. Також і продемонстровано один з костюмів, а саме - реконтрукція автентичного вбрання із Зарічненського регіону Рівненської області, початку ХХ ст. Бажаємо учасницям успіху у гідному представленні нашого краю на міжнародній арені, а ми і далі будемо сприяти тому, щоб про культуру, історію України дізнався увесь світ!», - каже очільник ГО «Центр дослідження і відродження Волині» Володимир Дзьобак.

Щирі слова підтримки Україні лунали від усіх присутніх представників країн-учасниць - Бразилії, Мексики, Монако, Італії, Іспанії, Португалії.

Джерело:
До списку новин