загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стан епідемічної загрози у Польщі знову продовжили: що це означає для українців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

27 квітня було підписано та оприлюднено ухвалу про подальше продовження стану епідемічної загрози. З посиланням на Instytut Praw Migrantów розповідаємо, що це означає для іноземців.

▪️ Продовження перебування по “картах побиту”, візах і Картах поляка, термін яких закінчився після 14 березня 2020 року. Так українці можуть легально перебувати у Польщі до 30 червня 2023 року та мають ще 30 днів, щоб продовжити документи або виїхати з території Польщі (для “карт побиту” й віз). Власники Карти поляка — плюс три місяці.

▪️ Дія дозволів на роботу (zezwolenie na pracę) та посвідчення (oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi) також продовжується. ▪️ Для українців, які приїхали до Польщі після 14 березня 2020 року за безвізом, продовжується термін “умовно легального перебування” (виключно для подачі на дозвіл на перебування).

▪️ Також продовжена можливість виїзду після отримання відмовних децизій та невнесення апеляції, а також виїзду у зв’язку з депортацією.

Нагадаємо, з березня 2020 року по травень 2022 року в Польщі діяв стан епідемії. З 16 травня — стан епідзагрози. 

Польські ЗМІ повідомляють, що в уряді розглядають можливість припинення стану епідемічної загрози вже з липня.

Яке перебування у такому випадку вважатиметься легальним, ми розповідали в окремій статті. Наприклад, про те, що кінцевим терміном легального перебування для українців є 24 серпня 2023 року.

Джерело:
До списку новин