загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

3 причини вибрати на старості спокійну самотність, замість спілкування з підлими родичами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Існує кілька причин, чому людина може вибрати в старості спокійну самотність замість спілкування з підлими родичами. До них відносяться:

1. Особисті переваги. Деякі люди просто вважають за краще жити на самоті і насолоджуватися своєю власною компанією. Це може бути пов’язане з їх характером, інтересами чи життєвим досвідом. Самота дає відчуття миру та спокою, яке буває важко знайти, особливо якщо мати справу з важкими характерами когось з сім’ї. Душевний спокій може стати запорукою щасливої ​​та здорової старості, а стрес та негатив можуть вплинути на фізичне та психічне здоров’я. Саме з цих причин далеко не завжди слід жаліти людей, які залишилися на самоті наприкінці життя. Цілком можливо, що це їхній виважений, усвідомлений вибір.

2. Втома від життя. Деякі люди можуть відчувати втому від постійного спілкування та соціальної активності, особливо якщо вони провели більшу частину свого життя в оточенні інших людей. До того ж не можна забувати, що в старості людина може втратити своїх близьких людей, що може призвести до почуття самотності та бажання залишатися у власній компанії.

3. Турбота про здоров’я. Деякі люди можуть вибирати самотність через здоров’я або фізичні обмеження, які можуть зробити складним підтримання соціальних зв’язків. Це основні причини, чому літня людина може віддавати перевагу самотності. Переваги старості наодинці із собою. Не можна забувати і про те, що усамітнення може бути однією з форм догляду за собою. Виділений на власні потреби час може допомогти людині почуватися краще і жити щасливішим життям. Є безліч відокремлених занять, які можуть сприяти доброму самопочуттю. До них, наприклад, належать медитація, читання книг чи будь-які творчі заняття. Якщо людина малює картини або вишиває і при цьому відчуває гармонію, чи це не щастя?

Незалежно від причин, важливо пам’ятати, що самотність не обов’язково має бути чимось поганим або негативним. Багато людей знаходять задоволення та щастя, живучи на самоті та насолоджуючись своєю власною компанією.

До списку новин