загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Відшкодовуємо ПФУ витрати на виплату пенсій - що з податком на прибуток?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підприємство визнає витрати на формування забезпечень для відшкодування виплат пенсій на пільгових умовах. Як таке забезпечення враховується при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток?

ДФСУ у листі від 17.11.2017 р. № 2663/6/99-99-15-02-02-15/ІПК зазначила, що видатки на покриття витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій відносяться до складу інших виплат, що не належать до фонду оплати праці (п. 3.11 Інструкції №5).

Але згідно з МСБО 19 "Виплати працівникам", виплати після закінчення трудової діяльності, як, наприклад, пенсії та разові виплати при виході на пенсію, відносяться до виплат працівникам. На підставі цього ДФСУ дійшла до висновку, що витрати на відшкодування Пенсійному фонду витрат на виплату та доставку пенсій особам, яким призначено пенсію на пільгових умовах, відносяться до виплат пов’язаних з оплатою праці.

Також відомо, що фінансовий результат до оподаткування при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток не підлягає коригуванню на суми витрат на оплату відпусток працівникам та інших виплат, пов’язаних з оплатою праці (згідно з пп. 139.1.1 та 139.1.2 ПКУ).

Тому податківці вважають, що на витрати з формування та коригування забезпечень для відшкодування ПФУ витрат на виплати та доставку пільгових пенсій та суми фактичних виплат за рахунок раніше створених забезпечень під такі виплати, фінрезультат теж не коригується.

Джерело:
До списку новин