загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Пенсія видаватиметься із затримкою?": розкрито інформацію щодо наповнення Пенсійного фонду в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні скоротилися надходження до Пенсійного фонду від Єдиного соціального внеску. У квітні зафіксовано значний недобір на суму майже 4 мільярди гривень. Але графік виплат пенсій від цього не постраждає. Затримки пенсій, якої побоюються літні українці, не буде.

Як інформує "biz today.ua", у цьому запевнив пенсіонерів очільник фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев. За словами Гетманцева, у квітні відбулося значне скорочення надходжень до Пенсійного фонду, які фінансуються з Єдиного соціального внеску. Недобір за квітень становить 3,9 млрд гривень. Проте завдяки запасу міцності, накопиченому за попередні місяці, гроші в ПФУ є.

Так, за підсумком перших чотирьох місяців поточного року (із січня по квітень) перевиконання надходжень до ПФУ становить 12,4% (+14,2 млрд грн) .

А порівняно з аналогічним періодом минулого року власні доходи ПФУ зросли на 21,7%.

У гривнях це становить 24,7 млрд гривень. І це – з врахуванням провального квітня. Отже, пенсіонерам не варто непокоїтись щодо можливої затримки пенсії – усе фінансуватимуть за графіком.

Джерело:
До списку новин