загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Буде перехідний період: нардеп пояснив, як працюватиме нова пенсійна система ЕКСКЛЮЗИВНО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перехід до накопичувальної пенсійної системи буде поступовим та передбачає перехідний період, під час якого вона працюватиме за змішаним принципом. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив Юрій Камельчук, нардеп від фракції партії "Слуга народу" та співавтор законопроєкту про накопичувальне пенсійне забезпечення.

"Пенсійна система буде змішаною на початках, буде певний перехідний період", — зазначив народний обранець. За його словами, накопичувальна пенсійна система могла би бути впроваджена набагато раніше.

"Приблизно з 2002 року передумови точно були. А так існувала стара пенсійна система, яка, як в "чорну діру" збирала ті кошти. В більшості випадків ми маємо ситуацію, що пенсіонер здебільшого — це бідна людина", — підкреслив він. Камельчук вважає, що в ідеалі в Україні має бути впроваджена повністю накопичувальна система.

"Принцип простий. В цивілізованих країнах існують державні чи недержавні фонди — функціонал згідно з законом та перевірками в них має бути однаковий — які генерують прибуток на вклад. Кошти не просто складаються в "накопичувальну банку", а починають працювати", — підсумував депутат.

Джерело:
До списку новин