загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яка категорія пенсіонерів може не платити за комуналку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Певна категорія пенсіонерів може не платити за комуналку. Йдеться, зокрема, про тих, хто мають можливість отримати пільги на оплату послуг.  Про це пише "На пенсії".

Зазначається, що пенсіонери, які проживають у сільській місцевості, мають можливість не платити за комунальні послуги, або ж отримати пільги на це. При цьому, 100% знижки на оплату гарантовано пенсіонерам, які є педагогічними чи медичними працівниками. Пільга поширюється на оплату таких послуг:

Житло – квартплата, плата за послуги з утримання будинків та споруд та прибудинкових територій, управління багатоквартирним будинком;

Комунальні послуги – постачання холодної води та гарячої води, водовідведення, тепло- та електропостачання, природний газ, централізоване опалення, вивіз побутових відходів;Паливо та скраплений газ.

Попри це, індексація стосується не всіх. Виплату не збільшили: пенсіонери, які продовжують працювати, мають маленький стаж і їх розрахункові виплати менш як 2 100 гривень;колишні працівники прокуратури.

До списку новин