загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсія в Україні: кому у липні підвищать виплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Директор Департаменту пенсійного забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Пенсійного фонду України Олена Охріменко заявила, що у липні проведуть перерахунок пенсій для державних службовців, науковців, а також працівників органів місцевого самоврядування. Про це вона сказала в ефірі телемарафону.

Підвищення становитиме 19,7%, однак підсумкова сума для кожного українця буде різною. Залежить підвищення пенсії від рівня початкової суми. Тобто чим вона вища в українців — тим більше підвищення. Виходячи з цього, державні службовці та вчені мають різну кінцеву суму після індексації.

Раніше ми писали, що на 1 червня не заплановано підвищення пенсій, але саме з червня почнуть отримувати підвищені суми виплат пенсіонери, які працюють, яким перерахунок проводиться у квітні. Але через терміни подання звітності сам перерахунок фактично проводиться у травні. Тому з 1 червня пенсіонери, які працюють отримають відразу доплати за три місяці – квітень, травень і червень.

Джерело:
До списку новин