загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частіше протирайте вікна своєї душі. Надзвичайно мудра притча

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Молода сім’я переїхала в новий будинок. Наступного ранку, коли вони снідали, молода дружина подивилася, як їхня сусідка розвішує білизну.

«Поглянь, яка брудна білизна, – сказала жінка. – Вона зовсім не вміє прати. Думаю, їй потрібен хороший пральний порошок». Її чоловік подивився у вікно і промовчав. Кожен раз, коли їхня сусідка вішала білизну сушитися, дружина говорила те ж саме. Одного разу вона дуже здивувалася, побачивши, що на мотузці висить красива чиста білизна. Вона сказала чоловікові:

«Глянь, вона навчилася прати. Цікаво, хто її навчив?» А її чоловік відповів: «Я встав сьогодні рано-вранці і помив вікна в нашому домі!» Так само і в житті. Те, що ми бачимо, залежить від чистоти вікна, через яке ми дивимося.

До списку новин