загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ВР денонсувала українсько-білоруську угоду щодо пенсійного забезпечення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада денонсувала угоду між урядами України та Білорусі про гарантії прав громадян у галузі пенсійного забезпечення, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

За відповідний проєкт постанови №0196 проголосував 301 народний депутат на пленарному засіданні парламенту в понеділок, написав Железняк у своєму телеграм-каналі.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, причиною денонсації угоди стала підтримка Білоруссю широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України.

Водночас у супровідному документі до законопроєкту зазначено, що набуті відповідно до положень угоди права громадян не втрачають своєї сили в разі її денонсації. Угоду між урядами України та Білорусі про гарантії прав громадян у галузі пенсійного забезпечення було укладено в Києві 14 грудня 1995 року.

Джерело:
До списку новин