загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсія в Україні: кому платять понад 97 тисяч гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Усього пенсії (за законом довічна виплата) отримують 3639 суддів. Для порівняння, всього в Україні – 10,69 млн пенсіонерів.

У масштабах Пенсійного фонду витрати на пенсії суддів є незначними, проте це єдина група, яка отримує особливі виплати. Нагадаємо, після березневої індексації в країні зросла середня пенсія — тепер вона становить трохи більше ніж 5 тисяч гривень.

Водночас у ПФУ підрахували, у яких регіонах найбільші пенсії. Києві — 7129 гривеньДонецькій області — 6560 гривеньЛуганській області — 6049 гривеньДніпропетровській області — 5804 гривні Найменші пенсії в Тернопільській (3998 гривень), Закарпатській (4164 гривні) та Чернівецькій (4182 гривні) областях.

Від 1 червня пенсіонерам, що працюють,  почнуть виплачувати перераховані пенсії. Перерахунок виплатять одразу за три місяці - квітень, травень, червень. Однак у ПФУ попередили, що підвищення може виявитися несуттєвим.

Джерело:
До списку новин