загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Довідки про страховий стаж і зарплату можна отримати онлайн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Довідки про страховий стаж, заробітну плату (за формами ОК-5 та ОК-7) чи розмір пенсії можна замовити онлайн. Як нагадують у ГУ Пенсійного фонду в Донецькій області, зробити це можна через вебпортал електронних послуг ПФУ. Електронні довідки з QR-кодом мають таку ж законну силу, як і паперові аналоги, підписані уповноваженою особою органу Пенсійного фонду. Для замовлення довідок потрібно:

1. Зайти на вебпортал електронних послуг ПФУ. https://portal.pfu.gov.ua/

2. Авторизуватися в особистому кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) чи BankID.

3. Перейти до лівого бокового меню й у розділі «Комунікації з ПФУ» обрати розділ «Запит на отримання електронних документів».

4. Заповнити поля розділу запиту та відправити його до Пенсійного фонду України.

5. У розділі «Мої звернення» натиснути на свій запит зі статусом «Виконано», завантажити файл у PDF-форматі та роздрукувати. Фото: ortosalon.ua

Джерело:
До списку новин