загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про кавуни можна забути — що чекає на фермерів Херсонської області найближчим часом 

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Від цього (підриву, — ред.) більше страждає окупований лівий берег Херсонської області, де розташоване основне виробництво аграрної продукції. Насправді тут цілих дві трагедії — спочатку підтоплення, а потім падіння рівня води», — сказав він.

За його словами, будуть підтоплені ферми з вирощування овочів, фруктових садів, ягідних полів і зернових та олійних культур.

При цьому загальна площа сільгоспугідь у Херсонській області становить близько 1,3 млн га, з яких переважна більшість розташовані на лівому березі Дніпра — хоча, можливо не всі вони були засіяні в умовах окупації. Статистики посіву на окупованих територіях немає.

Джерело:
До списку новин