загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Якщо в тебе суцільні неприємності, прочитай цю мудру притчу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ми любимо ускладнювати собі життя. Дуже часто не можемо подивитися на ситуацію об’єктивно, тому що переповнені емоціями, переконаннями, досвідом. Вірю, що ця казка допоможе розібратися у своїх неприємностях.

Одного разу одна людина прийшла до свого старого і дуже мудрого знайомого і поскаржилася: — У мене навкруги суцільні неприємності та проблеми… Мене оточують заздрісні та негідні люди, які весь час псують мені настрій і отруюють моє життя. Що робити? Мудрий старий сказав у відповідь:

— Розглянь кімнату, де ми знаходимося краще і постарайся запам’ятати речі коричневого кольору… У кімнаті було багато чого коричневого, і друг швидко впорався із цим завданням. Але мудра людина дала йому таке завдання:

— А тепер заплющи очі і перелічи всі речі синього кольору… Друг розгубився і обурився: Я нічого синього не помітив, адже я запам’ятовував речі лише коричневого кольору! На що мудрець відповів:

— Розплющ очі, озирнися, адже в кімнаті дуже багато речей синього кольору. І це було чистою правдою. Тоді старий продовжив:

— Якщо ти шукаєш у кімнаті речі тільки коричневого кольору, а в житті — лише погане, то ти й бачитимеш лише їх, помічатимеш виключно їх, і тільки вони тобі будуть запам’ятовуватись і брати участь у твоєму житті. Запам’ятай: якщо ти шукаєш погане, то ти обов’язково його знайдеш і не помітиш нічого доброго.

Адже засуджуючи інших і бачачи лише їхні помилки та слабкості, ти починаєш сприймати весь світ сповненим помилок та несправедливостей. І навпаки, якщо ти шукатимеш і помічатимеш добре і прекрасне, то притягуватимеш до себе саме це і будеш щасливий. Прагни побачити кращі якості в оточуючих тебе людях і світ стане для тебе більш привабливим.

До списку новин