загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не відкладайте життя! Притча, яка навчить вас насолоджуватися моментом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Один чоловік все життя тяжко працював. Він у всьому відмовляв собі, він збирав і збирав, зі страху перед життям. Набагато впевненіше почуваєшся, якщо в тебе є капітал, чи не так? І потім можна насолодитися безтурботним спокоєм і жити у достатку. Потім. Цей чоловік купував золоті зливки і ховав у схованці. Він діставав іноді зливки і дивився на них. 

І тішився. І почував себе забезпеченим. Колись він заживе в достатку! Колись, потім. І злодії вкрали його золото. Цей чоловік страшенно плакав над розореною схованкою. Мимо проходив буддійський чернець, – він спитав про причину горя та сліз.

Чоловік розповів: золоті зливки вкрали! Все, заради чого він працював, економив, все, що давало радість і надію… Дивись, мій схованок порожній, злодії все забрали! Буддійський чернець порадив: мовляв, перестань так зневірятися. Ти візьми цеглу, загорни в позолочений папір і уявляй, що це золото. 

Яка різниця? Ти все одно не користувався своїми грошима, зливки просто лежали в ямці. І ти дивився на них. Ось і дивись далі, зовсім нічого не змінилося… Це жорстока порада. Але так і є. Те, чим ми не користуємось, те, що ми відкладаємо на потім, те, що ми намагаємося берегти для туманного майбутнього, нам не служить. І золото перетворюється на каміння, а в ямці опиняємось вже ми. Коли приходить це дивне “потім”.

Жити треба зараз. Не надто відкладаючи на “потім”. Гроші, які нам не послужили, молодість, якою ми не насолодилися – все це може безповоротно зникнути. 

До списку новин