загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дідусь навчив мене робити три речі щодня, коли я виходжу з дому

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Колись мій дідусь розповів мені історію про мудреця, який жив у їхньому селі. Він багато бачив протягом свого життя і мав онуків та дітей, яким розповідав повчальні історії та вчив їх правильно жити.   Коли діти з онуками були у гостях у Миколи, то одна із доньок запитала його:  – У вас було дуже важке життя, як ви змогли залишатись спокійним навіть у найскладніші моменти вашого життя?  – Я завжди знав, що кожного дня зранку я маю зробити три речі.

Мене їх навчив робити мій ще батько. Кожного ранку коли я прокидався, то я дивився до гори і думав про те, що на небі мій Отець. Він завжди мені допоможе і захистить, а якщо я піду не тим шляхом, то наверне мене на правильний. Згодом я дивився у низ і думав, що коли я помру, то мене більше не буде на цьому світі. Тоді буде важливою тільки моя душа, а не матеріальні цінності. Коли на вулиці я бачив безпритульних людей, хворих, я завжди дякував Богові, що у мене все гаразд і він мені дав роботу, будинок, дружину і дітей. Я в цей момент розумів, що я дійсно щаслива людина.

Тому усі труднощі мені вдалось подолати та залишитись щасливим і спокійним. Я знав, що завжди зі мною Бог, тому у мене буде все гаразд. Я запам’ятав цю історію і завжди стараюсь слухатись порадам мудреця. Думаю, що якщо ми будемо чинити, як цей чоловік, то життя у нас буде щасливішим, а серце  –  спокійним.

Джерело:
До списку новин