загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет довголіття. Вчені виявили несподіваний фактор, який змушує нас старіти раніше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Десятиліттями вчені шукають секрет довголіття і розглядають різні фактори, які так чи інакше впливають на швидкість нашого біологічного старіння. Результати нового дослідження виявили кілька несподіваних факторів, які впливають на довголіття людини, пише Sci Tech Daily.

Дослідження було проведене міжнародною дослідницькою групою, куди увійшли вчені з Нідерландів, Норвегії та Швейцарії. Керував роботою професор кафедри методів, фактичних даних і впливу досліджень у галузі охорони здоров'я Університету Макмастера Парміндер Райна.

У своєму дослідженні вчені використали одразу два методи оцінки на основі метилювання ДНК, відомі як епігенетичний годинник, що використовується для вивчення старіння на клітинному рівні, а також оцінку різниці між хронологічним і біологічним віком. За словами першого автора дослідження, наукового співробітника Департаменту методів дослідження здоров'я, фактичних даних і впливу в Університеті Макмастера, Дів'ї Джоші, результати аналізу свідчать про те, що на швидкість старіння також впливають і кілька несподіваних чинників.

По-перше, йдеться про проживання у міських районах, які характеризуються значною нерівністю у ресурсах і соціальних можливостях. По-друге, особливу роль відіграє наявність симптомів депресії. При цьому, кореляція зберігалася навіть після врахування таких факторів, як хронічні захворювання та шкідливі звички.

Зазначимо, що депресивні симптоми в дослідженні вимірювалися за допомогою стандартної шкали депресії з 10 пунктів.

Вчені виявили збільшення ризику смерті на один місяць на кожен бал збільшення оцінки депресивних симптомів. Дослідники припускають, що депресія спричиняє емоційний стрес, який здатен призвести до біологічного зносу організму та порушення регуляції фізіологічних систем людини. Усе це, зі свого боку, тягне за собою більш раннє біологічне старіння.

Джерело:
До списку новин