загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 речей, які я перестала робити для інших. З віком усе зрозуміла!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Буквально рік тому зіткнулася з багатьма проблемами. Допомогу запропонували одиниці. Вибачте за вираз, але суспільство дуже «прогнило». Кожен тільки думає про себе і як зробити добре тільки собі. Загалом після 50 років я перестала робити п’ять речей. Усвідомлення прийшло із віком, на жаль.

Допомагати

Раніше була настільки відкритою до допомоги, що пропонувала її сама до того, як друг чи добрий знайомий попросить мене. Тепер так не роблю. Якщо дуже потрібна допомога, підходь і проси. Але, тут я теж буду вибірковою, кому допомогти і як. Адже багато разів допомагала собі на шкоду, за що й поплатилася проблемами.

Спілкуватися

Тепер не нав’язую своє спілкування. Завжди подавала ініціативу зустрітись я. Зрозуміла, що дружба має бути обопільною, а не лише з одного боку. Не треба тягтися до тих, хто не тягнеться до тебе.

Радити

Перестала давати поради через те, що мене багато разів виставляли винною у всіх своїх бідах. А насправді, у вас є «своя голова на плечах», щоб думати. У мене ви просто запитали, як би я вчинила, але приймаєте рішення все одно ви.

Вислуховувати постійні скарги

В останні роки мені здавалося, що я рятувальна подушка. Багато подруг постійно скаржилися мені, скидали на мене весь негатив. Я ходила, як у воду опущена.

Підтримувати, якщо хтось не має рації Раніше не могла сказати людині, що вона не має рації, якщо так думала. Тепер відразу прямо можу сказати, має рацію людина, чи ні. Чесно кажучи, я почала реально сприймати ситуацію, а не в «рожевих окулярах».

До списку новин