загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Зарплата 40 тисяч": в Україні хочуть серйозно "порадувати" категорію громадян, і це не військові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Міністерства освіти і науки Оксен Лісовий поділився декількома деталями щодо того, які зміни очікують вчителів та викладачів.

Особливо важливим є питання заробітної плати, оскільки зараз суми, одержувані людьми, які навчають дітей різних вікових категорій — дуже маленькі.

Зарплата вчителя, на сьогоднішній день, це питання виключно ставки та різних надбавок — через що... якщо школи економитимуть, освітяни отримуватимуть копійки. Через що Оксен Лісовий та поділився думками, щодо необхідності зміни "принципів нарахування зарплати педагогів", під час Національної конференції EdCamp "Воля 2023".

Це питання є одним із 9 ключових у діяльності МОН.

Джерело:
До списку новин