загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Віддає пенсію на ЗСУ. 80-літня туркеня зворушила до сліз своєю допомогою Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

80-річна Муаззез Мерт зі Стамбула стала яскравим прикладом того, що Україну підтримує весь світ у боротьбі проти російських окупантів. Жінка з перших днів переймається ситуацією у нашій країні та постійно стежить за перебігом війни.

Історію іноземки, яка стала патріоткою нашої держави, читайте у матеріалі нижче. Молиться за Україну з перших днів війни Муаззез стала героїнею нового випуску програми "Я не забуду" каналу "Дім" й розповіла про свою підтримку України.

"Про початок війни дізналася по телебаченню. Я постійно із сином на зв'язку, який перебуває в Україні, тому одразу зателефонувала йому та сказала постаратися допомогти людям. Я молилася Богові, аби не було смертей. Ми розуміємо, що у війні немає переможців", - наголосила Муаззез.

Навіть перебуваючи в іншій країні, сім'я Мерт використовує кожну можливість допомогти українцям. "У нас дуже велика родина. З самого дитинства ми росли з бажанням допомагати, ми завжди підтримуємо один одного. Мій син полюбив Україну як свою рідну країну. Він вважає, що добро, яке він робить, колись повернеться до нього", - розповіла жінка.

Джерело:
До списку новин