загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Пенсіонерка з Ковеля повірила шахраю, що він працівник банку, і позбулася 64 тисяч гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

До 63-річної ковельчанки зателефонувала особа, яка представилася працівником служби безпеки банку. Під приводом припинення нібито шахрайських дій зловмисник заволодів грошима жінки у сумі 64 тисячі гривень. Про це сьогодні повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Загалом же протягом вихідних до поліції Волині звернулося десять громадян із заявами про шахрайства. Аферисти у різний спосіб за лічені хвилини видурювали гроші у потерпілих. Громадяни втрачали від 2 до 64 тисяч гривень.

Поліція вкотре застерігає громадян бути пильними та нагадує про найпоширеніші схеми шахраїв, через які громадяни втрачають свої кошти:  ні в якому разі не повідомляйте дані своїх банківських карток: CVV код (три цифри на звороті банківської карти), паролі тощо, які надсилає вам банк; купуйте товар в мережі Інтернет через перевірені сайти та у перевірених покупців, користуйтеся післяплатою;не переходьте за сумнівними, фішинговими посиланнями, користуйтеся лише офіційними сайтами. Через одну букву, змінену в адресі, ви потрапляєте на фейковий сайт. Потім ви вводите свої дані та автоматично втрачаєте гроші; перевіряйте інформацію, коли ваші нібито родичі чи знайомі просять вас про позику грошей через соціальні мережі.

Шахраї можуть зламувати сторінки ваших родичів-знайомих і таким чином виманювати у вас гроші. Зателефонуйте до людини, яка просить про допомогу, переконайтесь особисто, що в соціальних мережах ви спілкуєтеся саме з цією людиною, а не з шахраєм; ще один поширений спосіб аферистів: видурювання грошей у громадян під приводом різних соціальних виплат. Нагадуємо, що отримувати допомогу ви можете лише через офіційні ресурси та установи, зокрема, через додаток «Дія», але наразі там жодна допомога не виплачується;запам’ятайте: якщо вам телефонують й повідомляють, що «ваш родич у біді» та пропонують вирішити проблему за «кругленьку» суму, знайте – ви спілкуєтесь із шахраями.

Джерело:
До списку новин