загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дві речі, які роблять людину нещасною: єврейські прислів’я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чому не варто витрачати свій дорогоцінний час на таку огидну річ, як заздрість? З погляду психології, заздрість — це почуття нашої особистості, яке здатне зруйнувати, як психіку самого заздрісника, так і підірвати моральне самопочуття того, хто є об’єктом заздрості.

В Юдаїзмі заздрість – це сильний гріх. Той, у кому вона переважає гідний осуду! Так як ця емоція штовхає людину на аморальні вчинки, всілякі злочини та підступні інтриги. Заздрість призводить до бажання отримати чуже. 

А в Писанні говориться таке: «Не бажай дружини ближнього твого, ні раба його, ні рабині його, ні вола його, ні осла його, ні всякої худоби його, нічого, що в ближнього твого». Наприклад, одна жінка заздрить іншій. Які у неї можуть бути претензії до неї? Так, різні! Краса, фігура, підвищена увага з боку чоловічої статі.  Така жінка може піти на дуже брудні хитрощі, щоби привнести в життя суперниці негатив і тим самим підвищити власну самооцінку.

Про жадібність “Істина висвітлює, але гріють завжди саме гроші”. Мені на згадку, приходить одна історія, яку розповів мені добрий знайомий. Ось уявіть картину – старенька, живе одна, є діти, онуки і навіть правнуки. І коли дітлахи приїжджали до неї в гості, бабуся непомітно, під різними приводами, йшла в комору і відкривала величезних розмірів скриню. 

При чому ключ від скрині вона ніколи не знімала з шиї (він був на мотузку). Що в цьому сейфі тільки не було! Шоколадні цукерки, мармелад, льодяники, цукор… Але найдивовижніше те, що термін придатності цих солодощів минув ще років 10 тому. Коли цю милу стареньку проводжали в останню путь, то при прибиранні квартири діти знайшли всі ті речі, які давно вони вважали або загубленими, або просто викинутими через непотрібність. Бабуся протягом усього життя вперто накопичувала, зберігала і нікому не дозволяла дарувати або просто віддавати те, що їй було не потрібно.

До списку новин