загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як треба чинити з тими, хто вас відкрито ненавидить: 2 мудрі цитати Голди Меїр

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для початку варто зрозуміти – хто така підла людина. Голда Меїр впевнена – це людина, яка здатна на зраду і боягузтво. Підлість це підступність та слабкість в одній особі. Суть у тому, що негідник ніколи себе таким не визнає. Підла людина здатна на зраду і підлабузництво і лжесвідчення.

Що робити, коли стосунки з такою особистістю неминучі? Потрібно зрозуміти одну просту річ! Варто пам’ятати, що боягуз йде на підлість у тому випадку, коли розуміє, що той, кому він робить пакості порядніше і «морально вище», ніж він. 

Якщо ви зазнаєте приниження, значить, у вас є те, чого немає у провокатора. Совість, порядність та чесність! А провокатор – той же негідник. Що називається:  «вовк у овечій шкурі». Він відчуває своє безсилля та ущербність поруч із порядною та чесною людиною. Підлість – це те саме, що і образа і помста, це ланки одного ланцюга. У основі лежить почуття страху.

 Страх перед чимось чи кимось за себе. Потрібно обмежити спілкування з такими людьми. Намагайтеся уникнути будь-яких взаємин з подібним контингентом. Спілкуйтеся з адекватними та приємними людьми. Чому не можна жити лише для себе?

“Наша доля не може бути і не буде визначена іншими”. Чому не можна жити лише для себе? А чому б ні, скажете ви. Я заробив, я досяг того, чого так хотів. Вам не здається, що це якось примітивно та нудно. Огляньтеся, світ не повинен обертатися лише довкола вас. Якщо ви можете допомогти нужденним – зробіть це.

 Повірте, нагорода не змусить довго чекати. Наш світ цікаво влаштований. Добро завжди повертається. Ні, звичайно, робити добрі та чесні вчинки заради марнославства не потрібно. Творіть добро просто і беззавітно. Згодом це увійде у звичку. 

Жити тільки для себе – це найвища міра егоїзму та цинізму. Голда Меїр вважала, що за будь-якої можливості необхідно надавати посильну допомогу тим, хто безсилий. Вчиняйте так і знайте, що це гідний і шляхетний вчинок.

До списку новин